Honlap > Lépjen kapcsolatba velünk
Tel: + 86-29-86105123
Fax: + 86-29-86513529
E-mail:Manager@rejeegroup.com
Cím: Rm 10802, Block B, Kairui épület, Xi'an gazdasági fejlesztési zóna, Kína.
Manager

Igazgató: Eva-Hui

E-mail:Eva@rejeegroup.com

Értékesítési igazgató

Értékesítési ügyvezető: Natalie

E-mail: Natalie@rejeegroup.com

Értékesítési képviselő

Értékesítési képviselő: Eric

E-mail:Eric@rejeegroup.com


Értékesítési képviselő: Vincent

E-mail:Vincent@rejeegroup.com


Értékesítési Merchandiser

Értékesítési kereskedelmi ügynök: Emma

E-mail:Emma@rejeegroup.com

Értékesítési kereskedelmi ügynök: Thomas

E-mail:Thomas@rejeegroup.com

Értékesítés utáni szolgáltatás

Értékesítés utáni szolgáltatás: Jason

E-mail:Jason@rejeegroup.com


Értékesítés utáni szolgáltatás: Kevin

E-mail:Kevin@rejeegroup.com


Technikai személyzet

Technikai munkatársak: Alan

E-mail:Technical@rejeegroup.com


Kincstárnok

Kincstárnok: Julia

E-mail:Julia@rejeegroup.com




Termékek